You can buy New Nike Hypervenom Phelon III FG - Black/Silver form these sites soccerbp, soccergp.com, soccertutu.com, soccerwo.com, lovecleats.com.

Twoje Bedford
Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2017      Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Twoje Bedford

Edukacja

Koncert Polskiego Kwartetu w MK

koncert - 1 - 440

Zapraszamy serdecznie 9 listopada o godzinie 18.00 w Chrysalis Theatre na koncert kwartetu smyczkowego z prestiżowej szkoły muzycznej z Katowic organizowany przez MK Project


Czytaj więcej...

Akcja informacyjna dla rodziców dzieci w wieku szkolnym

Northamptonshire County Council - schoolUwaga rodzice! Jeśli w okresie od 1 września 2013 do 31 sierpnia 2014 Twoje dziecko będzie obchodziło 4 urodziny, musisz złożyć podanie o przyznanie dziecku miejsca w szkole podstawowej na nowy rok szkolny 2014/2015. Aby to zrobić, masz czas do 15 stycznia 2014 do godziny 17.00.


Czytaj więcej...

Polska Szkoła MK poszukuje nauczycieli

Polska Szkoła MK rozpoczyna rekrutację nauczycieli na nowy rok szkolny.

Poszukiwani:polska szkola-150

 1. Nauczyciel prowadzący:

 Nauczyciel muzyki i rytmiki

 2. Nauczyciel prowadzący.

 Nauczyciel Nauczania Początkowego lub Wychowania Przedszkolnego z dyplomem magisterskim.

 3. Asystent nauczyciela:

 osoba z wykształceniem pedagogicznym, najlepiej Wychowanie Przedszkolne lub Nauczanie Początkowe – wolontariusz

 CV prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 http://polskaszkolamk.org.uk/

TADEUSZ RÓŻEWICZ: MAMO, TATO, JESTEM POETĄ

Tadeusz Różewicz photo by Ela Lempp-150Wieczór poświęcony twórczości Tadeusza Różewicza podczas Londyńskiego Festiwalu Literatury 2013 (Purcell Room, Southbank Centre, Londyn - 25 maja 2013, godz. 19.45)

Tadeusz Różewicz, jeden z najznamienitszych polskich poetów, będzie bohaterem wieczoru, zatytułowanego „Mamo, tato, jestem poetą", który odbędzie się w Southbank Centre, prestiżowym centrum kultury w stolicy Wielkiej Brytanii, podczas międzynarodowego Londyńskiego Festiwalu Literatury.

Ta poetycka gala będzie celebracją angielskojęzycznego wydania książki „Matka Odchodzi" („Mother Departs") Różewicza, które ukazało się w marcu 2013 r. nakładem wydawnictwa Stork Press i w przekładzie Barbary Bogoczek. Ten niezwykle osobisty zbiór poezji i prozy Różewicz poświęcił ukochanej matce Stefanii. Z fragmentów pamiętników, zasłyszanych opowieści, notatek opisujących zarówno codzienną radość życia i agonię utraty ukochanej osoby, poeta tworzy złożony obraz Stefanii oraz swoisty portret rodzinny Różewiczów.


Czytaj więcej...

Licencja na wędkowanie

Licencja na wędkowanie-150Aby w Wielkiej Brytanii wybrać się na ryby, wędka, podbierak i przynęta to za mało. Trzeba nam jeszcze specjalnej licencji. O tym, co to za dokument, jakie są jego rodzaje oraz gdzie i za ile możemy go dostać piszemy w drugim odcinku naszego poradnika wędkarskiego, przygotowanego we współpracy z portalem i forum internetowym Polish Anglers. - informuje Apsik.co.uk


Czytaj więcej...

ASYSTENT NAUCZANIA/TEACHING ASSISTANT

National Careers Service-3Artykuł ten powstał z myślą o osobach zainteresowanych rozpoczęciem pracy w charakterze asystenta nauczania.
Charakter tego rodzaju pracy i związane z nią obowiązki będą się różnić w zależności od rodzaju i specyfiki konkretnej szkoły czy też innej placówki edukacyjnej: żłobka, przedszkola, szkoły dla juniorów, gimnazjum, szkoły specjalnej czy też np. szkoły niezależnej.


Czytaj więcej...

Ubezpieczenie zdrowotne, na życie i powszechne - rodzaje

Ubezpieczenie zdrowotne na życie i powszechne rodzajeNa brytyjskim rynku dostępnych jest wiele ofert ubezpieczeń na wypadek kontuzji, choroby lub śmierci Twojej – jako pracodawcy, lub Twojego pracownika. Ubezpieczenie w Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej, czy też Walii, może chronić również Twoją firmę.

Powszechne rodzaje ubezpieczeń dla firm - informuje Polemi.co.uk


Czytaj więcej...

Polski Doradca Hipoteczny -310

Portale partnerskie

miltonkeynes160-81luton160-81

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,8446
4,7486
EUR
4,2577
4,1733
CHF
3,6595
3,5871
USD
3,6233
3,5515
Zaktualizowano 2017-12-14